Нема производи во вашата кошничка.

 • Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

  Rovus 360 линијата е паметно дизајнирана со производи кои ја делат истата батерија.

  Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

 • Rovus Флексибилен спреј џогер
  -62%

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Ви го претставуваме најновиот Флексибилен спреј Џогер со уште поголема функционалност и ги комбинира ефектите на џогер и метла.

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 490,00 ден.

  Rovus Флексибилен спреј џогер
  -62%

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Флексибилен Спреј Џогер со двострана микрофибер глава.

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 490,00 ден.

 • Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Иновативната Rovus Nano линија е следниот чекор кон еволуцијата во чистењето.

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

  Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

 • Rovus Nano Plus Чистач на подови
  -10%

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Новиот и подобрен Nano Plus Чистач на подови ја користи моќта на пареата со нано технологија.

  Иновативна технологија која создава постојана пареа.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.390,00 ден.

  Rovus Nano Plus Чистач на подови
  -10%

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.390,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.