Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Rovus Storm Vac Правосмукалка
  -50%

  Rovus Storm Vac Правосмукалка

  Комбинација на моќта на стандардните и рачните правосмукалки. Eдноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом.

  Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

  Rovus Storm Vac Правосмукалка
  -50%

  Rovus Storm Vac Правосмукалка

  Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

 • Rovus Nano Чистач на подови

  Rovus Nano Чистач на подови

  Ефикасно отстранува 99,9% од вирусите и бактериите.

  Rovus Nano чистачот на пареа е нов концепт на ефикасна моќ на чистење досега!

  Вашата цена: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

  Rovus Nano Чистач на подови

  Rovus Nano Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Вашата цена: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

 • Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Victoria Vac Правосмукалката претставува комбинација на 2 производи: правосмукалка и џогер. Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот.

  Вашата цена: 12.990,00 ден.

  Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот.

  Вашата цена: 12.990,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus