Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Victor Vac Повеќенаменска правосмукалка

  Victor Vac Повеќенаменска правосмукалка

  Victor Vac правосмукалката има 3 различни функции во 1 апарат: суво всмукување, всмукување на течности и функција за надувување.

   

  Вашата цена: 6.990,00 ден.

  Victor Vac Повеќенаменска правосмукалка

  Victor Vac Повеќенаменска правосмукалка

  Victor Vac правосмукалката има 3 различни функции во 1 апарат

  Вашата цена: 6.990,00 ден.

 • Rovus Nano Чистач на подови
  ново

  Rovus Nano Чистач на подови

  Видете ја ефикасноста на длабинското чистење.

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа со Нано честички и квалитетни негативни јони.

  Вашата цена: 5.990,00 ден.

  Rovus Nano Чистач на подови
  ново

  Rovus Nano Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Вашата цена: 5.990,00 ден.

 • Spray Mop XL Џогер

  Spray Mop XL Џогер

  Rovus џогерот со систем за распрснување сега е достапен во XL димензија. Поголемата повшрина на навлаката ќе ви овозможи да чистите поефикасно.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Spray Mop XL Џогер

  Spray Mop XL Џогер

  Rovus џогерот сега е достапен во XL димензија.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus