Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Топ 3 понуди од Ровус!
  до -50%

  Топ 3 понуди од Ровус!

  Победете ги вирусите и бактериите само со Ровус.

  Попусти до 50% на најпродаваните три производи.

  *Само за вас, подготвивме уште една БОНУС понуда!

  Топ 3 понуди од Ровус!
  до -50%

  Топ 3 понуди од Ровус!

  Попусти до 50% на најпродаваните три производи.

 • Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Иновативната Rovus Nano линија е следниот чекор кон еволуцијата во чистењето.

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

  Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

 • Rovus Nano Рачен апарат на пареа
  ново

  Rovus Nano Рачен апарат на пареа

  Ослободете се од нечистотијата, маснотијата и дури 99% од бактериите и вирусите на сите површини.

  Ефектот е зајакнат со NANO технолгијата.

  Вашата цена: 2.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 2.690,00 ден.

  Rovus Nano Рачен апарат на пареа
  ново

  Rovus Nano Рачен апарат на пареа

  Ослободете се од нечистотијата, маснотијата и дури 99% од бактериите.

  Вашата цена: 2.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 2.690,00 ден.

 • Rovus Nano Чистач на подови
  -27%

  Rovus Nano Чистач на подови

  Ефикасно отстранува 99,9% од вирусите и бактериите. Најефикасна моќ на чистење досега!

  Специјална понуда со ПОДАРОК - Rovus Апарат за дезинфекција!

  Редовна цена: 6.880,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Rovus Nano Чистач на подови
  -27%

  Rovus Nano Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Редовна цена: 6.880,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома