Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Апарат за разладување

Photo
Video
Outlet

Останете освежени ова лето, без да ги вознемирувате останатите и без поголеми трошоци. Уживајте во личната свежина со новиот Rovus Апарат за разладување, компактна единица која го разладува воздухот околу вас, но, и го прочистува и навлажнува. Апаратот функционира и како ЛЕД ноќна ламба, идеална за летните ноќи.

Апарат за разладување
790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-506
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Останете освежени ова лето, без да ги вознемирувате останатите и без поголеми трошоци. Уживајте во личната свежина со новиот Rovus Апарат за разладување, компактна единица која го разладува воздухот околу вас, но, и го прочистува и навлажнува. Апаратот функционира и како ЛЕД ноќна ламба, идеална за летните ноќи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Останете освежени со стил

Сите ги сакаме потоплите месеци, но, понекогаш преголемата топлина може да биде неудобна. Сега, можете да го контролирате личниот простор и да уживате во свежината, со стил, благодарение на новиот Rovus Апарат за разладување. Паметно дизајниран за да ви овозможи свежина со помош на вентилаторот, кој истовремено го навлажнува и го прочистува воздухот. Лесно се преместува и може да се користи каде и да посакате.

Rovus Personal Cooler
 • Rovus Personal Cooler

  Лади

 • Rovus Personal Cooler

  Навлажнува

 • Rovus Personal Cooler

  Прочистува

 • Rovus Personal Cooler

  Пренослив

 • Rovus Personal Cooler

  Еколошки

 • Rovus Personal Cooler

  Со ЛЕД ламба

Целосно пренослив и работи со УСБ кабел

Rovus Апаратот за разладување е моќна, но, компактна единица која лесно можете да ја кренете и да ја преместите во домот или канцеларијата или секаде каде што ви е потребна свежина. Работи со обичен УСБ кабел, што значи може да го користите со помошна батерија или приклучен на лаптоп.

Rovus Personal Cooler
 • Rovus Personal Cooler

  Понесете го во канцеларија или чувајте го на бирото, за поголема свежина и разладувачки воздух додека работите.

 • Rovus Personal Cooler

  Ставете го на масата и уживајте во свежината додека гледате телевизија, читате книга или се дружите со семејството и пријателите.

Едноставна контрола и вградено ноќно светло

Јасната контрола на горниот дел го олеснува контролирањето на брзината и насоката на дување на вентилаторот, па ќе можете да го насочите свежиот воздух, точно таму каде што ќе сакате. Апаратот исто така може да се користи како ноќна ЛЕД ламба, со седум различни бои, што го прави идеален за користење во детската соба или како декоративна ламба во секој дел од домот.

Rovus Personal Cooler

Подобар за животната средина

За разлика од многу други алатки за разладување на воздухот, овој апарат работи без фреон, гас кој докажано придонесува за глобалното затоплување и за дупката во озонскиот слој. Наместо тоа, апаратот работи со комбинирање на моќта на вентилаторот со испарувањето на вода, природно прочистувајќи го и навлажнувајќи го воздухот додека работе. Уживајте во уште поголема свежина со додавање на неколку коцки мраз во садот од 500мл.

За да го продолжите траењето на апаратот, достапни се и резервни филтри за нарачка.

Rovus Personal Cooler
Дополнителни информации

Дополнителни информации

 • УСБ приклучок
 • Моќност: 9 W
 • 500 мл сад за вода

Добивате

 • 1x главна единица
 • 1x кабел
 • 1x упатство за употреба
Rovus Personal Cooler

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star