Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Филтри за Nаno Рачна правосмукалка

Photo
Video

Rovus Nano Рачната правосмукалка е ултра лесна правосмукалка со циклонски мотор кој ви нуди 12 kPa моќ на всмукување. Сега, можете да ја одржувате вашата рачна правосмукалка во топ форма со овие два заменски ХЕПА Х13 филтри, кои ја заробуваат прашината и микрочестичките со 99, 95% ефикасност, за почист воздух и површини.

Филтри за Nаno Рачна правосмукалка
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-506
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Nano Рачната правосмукалка е ултра лесна правосмукалка со циклонски мотор кој ви нуди 12 kPa моќ на всмукување. Сега, можете да ја одржувате вашата рачна правосмукалка во топ форма со овие два заменски ХЕПА Х13 филтри, кои ја заробуваат прашината и микрочестичките со 99, 95% ефикасност, за почист воздух и површини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одржувајте ја вашата Rovus Nano Рачна правосмукалка во најдобра форма

Ако ја имате Rovus Nano Рачната правосмукалка тогаш знаете дека таа е лесна и моќна правосмукалка која ви помага да го исчистите домот, побрзо. Додека ХЕПА Х13 филтерот кој го добивате со правосмукалката може лесно да се замени и испере, со тек на време, ќе треба да го замените. Сега можете, со овие 2 нови филтри, специјално дизајнирани за рачната правосмукалка.

Произведени според највисоките стандарди

ХЕПА Х13 филтрите се користат секогаш кога е важен чистиот воздух, дома или на работа. Овој неверојатен филтер има 99,95% ефикасност при чистењето, отстранувајќи ги дури и најситните нано честички и испуштајќи само чист, свеж и здрав воздух во домот. Додека обичните филтри на правосмукалките собираат само прашина и остатоци, ХЕПА Х13 филтерот го ослободува воздухот од полен, алергени, прашински грини,  и друго, со помалку иритации на кожата и белите дробови.

Монтирање за неколку секунди

Бидејќи филтрите се специјално дизајнирани за Rovus Nano Рачната правосмукалка, тие лесно се монтираат, без неред и без потреба од алати. Секогаш имајте при рака резервни филтри со цел да бидете сигурни дека вашата правосмукалка секогаш ќе работи со својот максимален капацитет, нудејќи ви на вас и на вашето семејство, чист дом како што заслужувате.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star