Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

Nano Вентилатор и прочистувач на воздух

Photo
Video

Одржете го домот свеж и удобен со овој безбеден и стилски Вентилатор и прочистувач на воздух. Дополнвањето од ХЕПА Х13 филтер го чисти воздухот со 99,95% ефккасност и ги отстранува поленот, алергените и мирисите додека UV-C светлината дезинфицира и ги убива микробите како бактерии и вируси. Лесен за користење, со далечински управувач, 9 брзини, тајмер, како и ноќен режим.

Nano Вентилатор и прочистувач на воздух
15.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-506
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Одржете го домот свеж и удобен со овој безбеден и стилски Вентилатор и прочистувач на воздух. Дополнвањето од ХЕПА Х13 филтер го чисти воздухот со 99,95% ефккасност и ги отстранува поленот, алергените и мирисите додека UV-C светлината дезинфицира и ги убива микробите како бактерии и вируси. Лесен за користење, со далечински управувач, 9 брзини, тајмер, како и ноќен режим.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дизајн без перки за идеална безбедност

Напредниот дизајн на Rovus Nano Вентилаторот и прочистувач на воздух го лади воздухот на безбеден и стилски начин, без перки кои ќе ја собираат прашината или ќе ги повредат љубопитните мачи рачиња. Ова го прави идеален за употреба во средина со деца или миленици.

Rovus Nano Bladeless Fan

Заштитете го домот до нано ниво

Висококвалитетен ХЕПА Х13 филтер му дава на вентилаторот 99,9% ефикасност во чистење на воздухот, отстранувајќи ги дури и најситните нано честички и ослободувајќи го воздухот од прашина, полен и други загадувачи кои предизвикуваат иритации.

Rovus Nano Bladeless Fan

Дезинфицирајте го домот со 99,9% ефикасност

Вградената UV-C ламба и санитизира и отстранува бактериите, микробите, бубачките во креветот, прашинските грини и многу повеќе. Ја уништува клеточната ДНК во микроорганизмите и оневозможува тие да се размножуваат. Вирусите, на пример, не можат да развијат отпорност на UV-C светлината, па поради тоа, таа е моќно „оружје“ против нив. Идеален е за сите со алергии и проблеми со дишењето.

Rovus Nano Bladeless Fan

Екран на допир со далечинска контрола, лесен за одржување и чистење

Подесете го вентилаторот според вашите желби, преку панелот на допир со дигитален дисплеј или преку далечинскиот управувач. Изберете од 9-те брзини, тајмер од 1 - 8 часа, осцилациски движења до 80°, напред-назад движења до 30° и ноќен режим. Благодарение на дизајнот без перки, овој вентилатор е лесен за чистење само со сува или влажна крпа. Соодветен е за простории до 15м2 со стапка на проток на чист воздух од 67,7м3/час.

Rovus Nano Bladeless Fan
 • Rovus Nano Bladeless Fan

  Целосно прилагодлив

  Има тајмер, нивоа на брзина и ноќем режим.

 • Rovus Nano Bladeless Fan

  Приспособлив

  Протокот на воздух може да се насочува кон секој дел на собата и да се приспособи на вашите потреби.

 • Rovus Nano Bladeless Fan

  Лесен за употреба

  Лесно се користи благодарение на дигиталниот екран и далечинскиот управувач - изборот е ваш.

 • Rovus Nano Bladeless Fan

  Безбеден за деца и миленици

  Неговиот дизајн без перки го прави целосно безбеден за користење во близина на деца и миленици.

Дополнителни информации

Добивате:

 • 1x Rovus Nano Вентилатор и прочистувач на воздух (главна единица со ХЕПА13 филтер)
 • 1x упатство за уптреба
Rovus Nano Bladeless Fan

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star