Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Nano Роботска правосмукалка

Photo
Video

Rovus Nano Роботската правосмукалка ги чисти вашите подови со допир на едно копче, чистејќи ги сите видови подови и плочки. Има ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува и најситните честички и испушта само чист воздух. Има моќна батерија која нуди до 100 минути употреба со едно полнење и ласерско мапирање кое овозможува брзо, ефикасно чистење со автоматско полнење.

Nano Роботска правосмукалка
28.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-506
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Nano Роботската правосмукалка ги чисти вашите подови со допир на едно копче, чистејќи ги сите видови подови и плочки. Има ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува и најситните честички и испушта само чист воздух. Има моќна батерија која нуди до 100 минути употреба со едно полнење и ласерско мапирање кое овозможува брзо, ефикасно чистење со автоматско полнење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дозволете Rovus да го исчисти вашиот дом додека вие се опуштате

Чистењето и всмукувањето се неопходни за да имате чисти подови и теписи и хигиенска средина. Но, тоа одзема време и енергија, работи кои можете да ги посветите на вашето семејество, на вашето хоби или на работа. Сега, тука е Rovus Nano Роботската правосмукалка - вашиот личен чистач кој работи кога и каде ќе посакате.

Rovus Nano Robotic Vac

ХЕПА Х13 филтер за чист воздух

Правосмукалките го испуштаат воздухот кој го всмукуваат, затоа, важно е да имаат можен филтер кој ќе ја зароби нечистотијата и ќе спречи таа да се шири низ домот. Rovus Nano Роботската правосмукалка има висококвалитетен ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува дури и најситните нано честички - не само нечистотијата, ѓубрето и влакната, туку и поленот и алергените кои ги влошуваат проблемите со кожата. Спијте како бебе, знајеќи дека дишете почист и поздрав воздух.

Rovus Nano Robotic Vac

Ги чисти и всмукува сите подни површини

Технологиите на роботските правосмукалки многу напреднаа во изминативе години, како што покажува неверојатната функционалност на Rovus Nano Роботската правосмукалка, доволно паметна да се справи со различните подни површини во вашиот дом. Може да чисти и всмукува и да овозможува сите подобри да бидат чисти. Со висина од само 9,6см, лесно ќе ја соберете под ниски маси, шкафчиња и други тешко достапни места.

Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac

Ласерско мапирање за максимална ефикасност

Помалку ефикасните роботски правосмукалки само се движат низ собата на слепо, постојано поминувајќи ги истите делови и удирајќи во предметите. Rovus Nano Роботската правосмукалка има жироскопско мапирање, ласерска детекција и ограничување на просторот, па таа ќе може да го види изгледот на вашите соби и да ја следи најбрзата и најефикасната патека за да ги исчисти вашите подови. Сензорите против пад автоматски детектираат празнини и рабови за спречат таа да падне по скали, додека паметните сензори на штитникот помагаат во избегнување на пречки.

Rovus Nano Robotic Vac

Лесна за контролирање, каде и да сте

Можете да изберете од двата различни режими на чистење и да го поставите распоредот за чистење со далечинскиот управувач и да ја наместите да чисти додека вие уживате во филмот или си играте надвор со децата.

Rovus Nano Robotic Vac
 • Rovus Nano Robotic Vac

  ХЕПА Х13 филтер

 • Rovus Nano Robotic Vac

  Моќна батерија, до 100 минути часа употеба.

 • Rovus Nano Robotic Vac

  Далечински управувач

 • Rovus Nano Robotic Vac

  Различни подни површини и теписи

Голем капацитет на чистење

Моќната литиумска батерија може да чисти до дури часа со едно полнење и автоматски да се врати кај станицата за полнење кога ќе има потреба. Садот за прашина од 500мл е доволно голем за сите големи нереди и лесно се чисти, без потреба од скапи, неуредни ќеси.

Rovus Nano Robotic Vac

Сетот вклучува:

 1. 1x главна единица со сад за прашина
 2. 1x станица за полнење
 3. 1x адаптер
 4. 2x странични четки (левата и децната четка се исти)
 5. 1x ХЕПА Х13 филтер
 6. 1x четка за чистење
 7. 1x далечински управувач со екран
 8. 1x ноже за чистење
 9. 1x магнетна летна
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Rovus Nano Robotic Vac

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star