Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Шише кое може да се користи со сите Rovus џогери со систем за распрснување. Тоа е соодветен додаток кој може да ви помогне да го скратите времето кое е потребно за чистење бидејќи ви овозможува да подготвите неколку раствори за чистење во исто време за да се користат за различни површини во вашиот дом.

Spray Mop Bottle
190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02/30 94 550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Шише кое може да се користи со сите Rovus џогери со систем за распрснување. Тоа е соодветен додаток кој може да ви помогне да го скратите времето кое е потребно за чистење бидејќи ви овозможува да подготвите неколку раствори за чистење во исто време за да се користат за различни површини во вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Чистете многу едноставно

Доколку имате неколку вакви шишиња, ќе можете да подготвите различни раствори за чистење на различни површини во вашиот дом и да ги користите тогаш кога ќе ви бидат потребни.

Вистинска големина

Едно шише е со капацитет од 300 мл. 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star