Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Сет додатоци крпи

Photo
Video

Незаменлив сет за чистење дрвени површини кој ги штити од гребење и ги чисти до перфекција. Тој вклучува 1х крпа за дрвени површини, 1х крпа за влажна и сува употреба, 1х ракавици со две страни. Соодветен е за употреба со сите Rovus џогери со систем за распрснување.

Сет додатоци крпи
490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02/30 94 550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Незаменлив сет за чистење дрвени површини кој ги штити од гребење и ги чисти до перфекција. Тој вклучува 1х крпа за дрвени површини, 1х крпа за влажна и сува употреба, 1х ракавици со две страни. Соодветен е за употреба со сите Rovus џогери со систем за распрснување.

Дознајте повеќе
Детали за производот
  • Заштита на кожата од иритации.
  • Страни од микрофибер и свила со кои ќе ги исчистите и најтврдокорните дамки.
  • Микрофибер страната може да се користи за суво и мокро чистење.
  • Се перат.
Технички карактеристики
Material microfibre, silk
Weight 0,27kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star