Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Rovus џогерот со систем за распрснување сега е достапен во XL димензија. Поголемата повшрина на навлаката за чистење ќе ви овозможи да чистите побрзо и поефикасно. Можете да го користите и за суво и за влажно чистење. Едноставно наполнете го резервоарот и прскајте ги подните површини, и тие ќе бидат чисти за кратко време.

Spray Mop XL Џогер
1.290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02/30 94 550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus џогерот со систем за распрснување сега е достапен во XL димензија. Поголемата повшрина на навлаката за чистење ќе ви овозможи да чистите побрзо и поефикасно. Можете да го користите и за суво и за влажно чистење. Едноставно наполнете го резервоарот и прскајте ги подните површини, и тие ќе бидат чисти за кратко време.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Заштедете време чистејќи со подлога 30% поголема од стандардните

Подовите во дневната, кујната или ходникот се најчесто поголеми, понечисти и ни одзема многу повеќе време убаво да ги исчистиме.

Со новиот Rovus Spray mop XL кој има подлога 30% поголема од стандардните џогери ќе исчистите за миг! Сега вашиот дом ќе биде беспрекорно чист.  

Rovus Spray Mop XL

Едноставен и ефикасен начин на чистење

Новиот Rovus spray mop XL е неверојатно лесен и едноставен за употреба и е соодветен за чистење под и околу мебелот. Заборавете на тешките кофи  - ослободете се од сите нечистотии во 4 едноставни чекори:

 • Rovus Spray Mop XL

  Наполнете го резервоарот со вода

 • Rovus Spray Mop XL

  Наместете го шишето на рачката

 • Rovus Spray Mop XL

  Притиснете ја рачката

 • Rovus Spray Mop XL

  Испрскајте

Соодветен за употреба на сите видови површини

Уникатната прскалка ја насочува водата и ефикасно ја контролира влажноста за да се спречи можно оштетување. Количеството на влага е минимално па вие нема да мора да се грижите дека ќе ги оштетите чувствителните површини. Овој џогер е толку нежен што со него можете да ја исчистите речиси секоја површина:

 • плочки
 • линолеум
 • ламинат
 • камен
 • дрвен под
Rovus Spray Mop XL

Моќта на навлаката од микрофибер за почист и поздрав дом

Rovus spray Mop XL го прави вашиот живот полесен благодарение на навлаката од микрофибер која ги собира сите нечистотии од подот. 

И најдобриот дел - навлаката се пере во машина и тоа повеќе од 100 пати! 

Rovus Spray Mop XL
Технички карактеристики
Дополнителни информации Должина на крпата за чистење: 60см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star