Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Universal Сет крпи за чистење

Photo
Video

Rovus универзалниот сет содржи две крпи од висококвалитетен микрофибер кои можат да се искористат за најразлични чистења. Можете да ги користите за чистење прозорци/огледала/ туш кабини, а другата за универзална употреба за сите типови површини. Крпите можат да се перат во машина и се совршени за користење во било кој дел од вашиот дом.

Universal Сет крпи за чистење
290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02/30 94 550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus универзалниот сет содржи две крпи од висококвалитетен микрофибер кои можат да се искористат за најразлични чистења. Можете да ги користите за чистење прозорци/огледала/ туш кабини, а другата за универзална употреба за сите типови површини. Крпите можат да се перат во машина и се совршени за користење во било кој дел од вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо - квалитетни крпи за ефикасно чистење

Високо - квалитетниот микрофибер ги заробува нечистотиите и не остава траги на површината. Материјалот е мек и вам нема да ви бидат потребни дополнителни хемикалии за ефикасно чистење, што ги прави овие крпи идеални за оние кои патат од алергии.

Заштедете време и пари

Со Rovus сетот од крпи вие ќе заштедите на скапи средства за чистење како и на додатоци за една употреба. Овие крпи се перат во машина и можат долго да се користат.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star