• Nano Чистач на подови

  ID: 110012911| SKU: 110012911

  0/5 ()

  Дезинфицирајте ја и исчистете ја секоја површина во вашиот дом благодарение на најновата НАНО технологија за чистење на пареа. Ви го претставуваме Rovus Nano чистачот на подови кој создава моќна пареа со НАНО честички и квалитетни негативни јони кои навлегуваат во површината која сакате да ја исчистите 10х поефикасно и елиминираат 99,9% од вирусите и бактериите на 100% безбеден начин.

  Нарачајте го Rovus Nano Чистачот на подови и ќе добиете 30 дена ТЕСТ период. Доколку не сте задоволни, ние ќе ви го вратиме целиот изност кој сте го платиле.
  Јавете ни се на 02/30 94 550

  Редовна цена: 4.990,00 ден.


  Специјална цена: 4.241,00 ден.

  Нарачајте сега

Rovus  Нано Технологија

Видете ја ефикасноста на длабинското чистење

Иновативната Rovus Нано технологија е следниот чекор во еволуцијата во светот на чистењето.

Гарантира темелно и ефикасно чистење со врвни резултати.

Напредна технологија која ја користи моќта на природата

 

Rovus Нано технологијата создава постојана, моќна пареа со висок притисок. Високата температура и притисокот, резултираат со интензивен судир на молекулите на водата. Ова предизвикува исфрлање на сува пареа со нано честички и квалитетни негативни јони.

 
 

Негативните јони најчесто се распространети околу проточна вода и исто така се познати како Витамин во воздухот. Тие го извлекуваат водородот од надворешните протеини на вирусите и лесно ги елиминираат без никакви хемикалии.

 
 

Rovus Нано технологијата обезбедува само негативни јони со најдобар квалитет! Тие брзо и ефикасно ги отстрануваат активните бактерии и алергии од вашиот дом на 100% безбеден, здрав и еколошки начин.

 
 

Нано пареа - нов концепт на ефикасна моќ за чистење

 

Бидејќи е нано големина, честичките на пареа од Rovus Нано лесно продираат во најдлабокото микро ниво на материјалот. Таму, тие темелно ги елиминираат бактериите дури и таму каде што не можат да достигнат обичните честички на пареа.

 
 
НАНО ПАРЕА
ОБИЧНА ПАРЕА

Целосно безбеден така што можете да го користите на било која површина

 

Напредната Нано технологија создава супер сува пареа која што не го навлажнува и не го оштетува вашиот под. Пареата се суши брзо, што ја прави идеална за чистење дури и на најчувствителните подлоги.

 
 

Заштитете го и стерилизирајте го вашиот дом

 

Покрај неговата уникатност, ефикасно ги отстранува мирисите и елиминира до 99,9% од вирусите и бактериите! Ги елиминира дури и опасните бактерии како што се Escherichia coli, Candida albicans и salmonella aertrycke. Без нив, вашиот дом ќе биде почисто и побезбедно место за живеење.

 
 

Подготвен за употреба за неколку секунди

 

Протокот на пареа со Rovus Nano започнува за неколку секунди. Заштедете го вашето време и направете го целиот процес на чистење полесен и поефикасен.

 
 

Подобрете го квалитетот на живот со Rovus Nano

 
 • Технологија

  Оваа најнова технологија создава високо ефикасни нано честички и квалитетни негативни јони.

 • Ефикасност

  Навлегува во микро нивото на материјалот и ја освежува површината

 • Безбедност

  Безбеден за користење на секаква површина

 • Хигиена

  Ефикасно ги отстранува мирисите и елиминира 99.9% од вирусите и бактериите

 • Брзина

  Подготвен за употреба за само неколку секунди

 • Гаранција

  Со овој производ добивате 12 месеци гаранција

 • Плаќање на рати со кредитна картичка

  Чистачот можете да го платите на рати, со кредитна картичка, според договорот кој го имате со банката.

 • Тука сме да Ви помогнеме!

  За повеќе информации и помош при нарачување, јавете се на: 02 3094-550.

 • Nano Чистач на подови

  Производот можете да го погледнете и во нашите продавници.

  Листа на продавници
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи можете да платите онлајн или при прием на нарачката.

Нашите задоволни корисници го споделија своето искуство

 •          

  Супер чистач

  Имав порано еден на пареа од кај вас, одличен беше и и го подарив на мајка ми. Сега го земав овој Нано и не ми се верува како чисти. Нешто неверојатно. До последна точка и прашинка ми собира.

  Ива
 •          

  Препорачувам

  Лесен е и професионален, мене лично многу ми заврши работа. Со мали деца сум и секогаш ми беше лом паркетот порано.

  Олга
 •          

  Практичен и добар

  Ставам 4 ѕвезди затоа што цената мене ми беше малку висока, ама од кога го земав гледам дека вредело и тоа како. Цела куќа ја чистам, од кујна директ на тепих во дневна, па на плочки во вц, секаде ми е практичен.

  Кристина К.
 •          

  Супер што е сува пареа

  Поедноставен чистач не сум видела, дете може да чисти. Пареата е сува и не се правиш лом, не остава траги, ептен ни се погоди. Нај нај најтопла препорака од мене за сите домаќинки.

  Милица

Дали сте подготвени да ја испробате новата Nano технологија со нашите производи?

 

Rovus Nano Чистач на подови

Нарачајте сега