Victoria
Vac

 

Повеќенаменска правосмукалка и џогер - во 1 производ

12990.00 ден.
Во кошничка
 1. Вертикална правосмукалка
 2. Рачна правосмукалка
 3. Систем за џогирање
1 2 3

Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот, бидејќи може да се користи како вертикална правосмукалка, рачна правосмукалка и џогер соодветен за чистење на сите подови.

МОЌНО ВСМУКУВАЊЕ СО ЦИКЛОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА

Циклонскиот дизајн на оваа правосмукалка без ќеси, ви ја нуди моќноста која ви е потребна за да ја соберете прашината, ѓубрето, влакната од миленичињата или остатоци од храна. Воздухот забрзано влекува во циклонот и се забрзува уште повеќе низ заоблениот отвор со цел ефикасно да ја одвои прашината од воздухот.

Рачната единица која се користи посебно, ви овозможува да исчистите секаде, со истата безжична моќ како и целосната Victoria Vac.

ПОМАЛКУ АЛЕРГЕНИ ЗА ПОЛЕСНО ДИШЕЊЕ

Трослојниот систем на филтрација заробува до 95% од сите микро честички, отстранувајќи ги алергените како полен, влакна од миленици и прашина од вашиот дом и помагајќи ви да дишете полесно. Филтерот може да се мие, да се користи многу пати.

ТУРБО ЧЕТКА ЗА ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ

Моќното всмукување на циклонската вакумска технологија, е во комбинација со турбо четката која има 3000 вртежи во минута како и страничните четки. Турбо четката е целосно ефикасна на сите подни површини и теписи и ја собира прашината и влакната со едно поминување.

УНИКАТЕН СИСТЕМ ЗА ЏОГИРАЊЕ

Она што вистински ја издвојува Victoria Vac од другите правосмукалки е уникатниот систем за џогирање, со цел ефикасно отстранување на тврдокорните дамки и дамките од подовите, додека всмукувате.

Резервоарот за вода рамномерно ја ослобдува водата за да овозможи оптимална влажност за чистење. Сега, можете да всмукувате и да џогирате во исто време.

ПРАКТИЧНА СО ПАМЕТНИ ДЕТАЛИ

Victoria Vac ги комбинира всмукувањето и џогирањето во еден апарат. Таа засекогаш ќе го промени начинот на кој чистите.

 
 • Безжична

  Можете да чистите каде сакате, на секој вид на под или тепих. Користете ја дома или за да го исчистите автомобилот.

 • ЛЕД светилки

  ЛЕД светилките се позиционирани на предниот дел на четката за поголема прегледност.

 • Странични четки

  Соберете ја нечистотијата од ќошевите. Страничните четки во комбинација со главната турбо четка ќе ја соберат сета нечистотија од домот.

 • Сад за прашина

  Лесно и брзо празнење на садот без да ја допирате нечистотијата. Веќе не треба да мислите на купување на ќеси за правосмукалката, бидејќи Victoria Vac има систем без ќеси.

 • Литиумска батерија

  Батерија со време на работа од 60 минути. Оваа батероја на полнење ќе ви даде слобода да исчистите секаде во домот.

Дополнителни информации:

Сетот вклучува:

 • Тело на правосмукалката
 • Рачна единица
 • Моторизирана турбо четка
 • 2во1 додаток за пукнатини / четка
 • Држач за на ѕид
 • Кабел за полнење
 • Резервоар за вода
 • Крпа (x1)
 • Упатство за употреба
 • Литиумска батерија: ZL-826 0 S0722; 25,9 V; 2200 mAh; 56,98 Wh
 • Бучава : < 80 dB
 • Гаранција

  Со овој производ добивате 12 месеци гаранција

 • Плаќање на рати со кредитна картичка

  Правосмукалката можете да ја платите на рати, со кредитна картичка, според договорот кој го имате со банката.

 • Тука сме да Ви помогнеме!

  За повеќе информации и помош при нарачување, јавете се на: 02 3094-550

 • Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Производот можете да го погледнете и во нашите продавници.

  Листа на продавници
 • 100% Безбедно купување

  За нарачаните производи можете да платите онлајн или при прием на нарачката.

Нашите задоволни корисници го споделија своето искуство

 •          

  Дефинитивно да

  Топло ја препорачувам правосмукалка која вреди за секој денар, не се зафркавајте со други правосмукалки и да експериментирате, оваа ви е сигурна и прекрасна.

  Елица
 •          

  Совршена

  Одамна немам наидено на волку добра правосмукалка. Немам буквално ништо да замерам, да имаше 10 ѕвезди ќе ставев.

  Искра
 •          

  Практична и лесна

  Практична, лесна, секој ден ми се наоѓа, ретко добра правосмукалка

  Рената
 •          

  Супер за грбот ;)

  Супер е, кај нас дома јас чистам (затоа и позгрбавен сум), па оваа правосмукалка ми го смени животот, најпрактично нешто што сме имале досега.

  Дејан

Victoria Vac

Повеќенаменска правосмукалка и џогер - во 1 производ

12990.00 ден.
Во кошничка
Victoria Vac Безжична правосмукалка

ID: 110012928| SKU: 110012928

0/5 ()

Victoria Vac Правосмукалката претставува комбинација на 2 производи: правосмукалка и џогер. Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот, бидејќи може да се користи како вертикална правосмукалка, рачна правосмукалка и џогер соодветен за чистење на сите подови.

Јавете ни се на 02/30 94 550

Редовна цена: 12.990,00 ден.


Специјална цена: 9.990,00 ден.

8.990,00 ден. Клуб 5*