Нема производи во вашата кошничка.

ПЕТОК 13

ПЕТОК 13 - Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

Искористете 13% попуст на редовните цени на производите и до 53% попуст на избрани производи

до -53%
 
[banner_timer]
 
 • Rovus Sonic Чистач на подови
  ново

  Rovus Sonic Чистач на подови

  До беспрекорно чисти и хигиенски подови со помош на овој лесен и безжичен чистач кој користи микрофибер крпи кои осцилираат на висока фреквенција.

  Вашата цена: 8.690,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 6.990,00 ден.

  Rovus Sonic Чистач на подови
  ново

  Rovus Sonic Чистач на подови

  Беспрекорно чисти и хигиенски подови со помош на овој безжичен чистач.

  Вашата цена: 8.690,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 6.990,00 ден.

 • Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
  3 подароци

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

  Побрзо и полесно до чист дом.

  Лесно исчистете ги тешко достапните места со оваа нова, лесна и безжична 2во1 правосмукалка.

  Редовна цена: 7.490,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
  3 подароци

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

  Моќно, компактно 2-во-1 решение за чистење на домот.

  Редовна цена: 7.490,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

 • Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Иновативната Rovus Nano линија е следниот чекор кон еволуцијата во чистењето.

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

  Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

 • Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Новиот и подобрен Nano Plus Чистач на подови ја користи моќта на пареата со нано технологија.

  Иновативна технологија која создава постојана пареа.

  Вашата цена: 7.490,00 ден.

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Вашата цена: 7.490,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.