Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Филтри за Nano Smart Навлажнувач на воздух

Photo
Video

Rovus Nano Smart Навлажнувачот на воздух може да ви помогне да ја одржите удобноста во вашиот дом со студена пареа која ќе создаде опуштена атмосфера, за поздраво дишење и помалку иритации. Сега, вашиот навлажнувач може да продолжи да работи во топ форма со овие 2 заменски филтри – материјал кој ја апсорбира водата и блокира нечистотии и ХЕПА 13 филтер кој ги заробува дури и најситните честички.

Филтри за Nano Smart Навлажнувач на воздух
2.190,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-506
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Nano Smart Навлажнувачот на воздух може да ви помогне да ја одржите удобноста во вашиот дом со студена пареа која ќе создаде опуштена атмосфера, за поздраво дишење и помалку иритации. Сега, вашиот навлажнувач може да продолжи да работи во топ форма со овие 2 заменски филтри – материјал кој ја апсорбира водата и блокира нечистотии и ХЕПА 13 филтер кој ги заробува дури и најситните честички.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почист, поздрав воздух со малку сувост и иритации

Греењето и ладењето на воздухот во кои уживаме во затворените простории можат да ги направат температурите поудобно, но, по цена на сув воздух кој може да го отежне животот на многумина. Rovus Nano Smart Навлажнувачот на воздух додава влажност во воздухот со цел да спречи појава на иритации на кожата, очите, белите дробови, носот, грлото и устата, а со тоа и влошување на алергиите. Дизајниран е за лесна употреба и совршен за секоја соба.

Нови филтри за прочистување на воздухот

Тајната на свежината, која овој навлажнувач ја носи во вашиот дом, е во употребата на филтри кои ги заробуваат честичките и загадувачите, со што помага вие и вашето семејство да дишете полесно, со помалку иритации на носот, устата, белите дробови и кожата. Овој сет вклучува 2 заменски филтри кои се специјално дизајнирани за лесно поставување во вашиот Навлажнувач на воздух.

Два чекори кон почист воздух

Двата филтри во сетот ќе ја одржат секоја соба поудобна, додека вие работите, играте или спиете.

  • Материјалот кој ја впива водата има улога на моќен и густ филтер кој ги заробува нечистотиите во водата која ја додавате во филтерот, за тие да останат во него наместо во воздухот.
  • ХЕПА Х13 филтерот ги заробува дури и најситните нано со 99,95% ефикасност, со што пареата која се испушта од навлажнувачот е чиста, безбедна и без иритации.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star