Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Storm Vac V3 Резервни филтри

Photo
Video

Rovus Storm Vac Правосмукалката е 3во1 решение за чистење на сите површини низ домот. Сега, одржете ја во топ форма со два заменски ХЕПА филтри со чија помош вашата правосмукалка никогаш нема да ја изгуби моќноста и ќе продолжи да ги отстранува честичките прашина и алергени од воздухот.

Storm Vac V3 Резервни филтри
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-506
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Storm Vac Правосмукалката е 3во1 решение за чистење на сите површини низ домот. Сега, одржете ја во топ форма со два заменски ХЕПА филтри со чија помош вашата правосмукалка никогаш нема да ја изгуби моќноста и ќе продолжи да ги отстранува честичките прашина и алергени од воздухот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Паметен и лесен начин на чистење

Rovus Storm Vac V3 Правосмукалката е лесно, повеќенаменско и моќно решение за чистење на домот и канцеларијата, во компактно и стилско пакување. Овој едноставен 3-во-1 систем ви нуди можност да ја користите како вертикална, рачна или полу-рачна правосмукалка, за да можете лесно да исчистите и да ја понесете оваа моќ на чистење секаде со вас. Дизајнот без ќеса, ја прави лесна за празнење, без потреба од скапи и тешко достапни ќеси.

Чистете го воздухот додека всмукувате

Воздухот која секоја правосмукалка го всмукува, мора да излезе надвор и тука потфрлаат постарите и послаби правосмукалки. Тие често создаваат проблеми со тоа што ги испуштаат микрочестичките кои предизвикуваат алергии и иритации, назад во воздухот. Rovus Storm Vac V3 Правосмукалката, едноставно ги заробува прашинските грини, спорите на мувла и прашината од милениците со помош на висококвалитетниот ХЕПА 10 филтер, кој помага во намалување на загадувањето на воздухот во домот, додека во исто време ги чисти теписите, плочките, текстилот, тапацираниот мебел и др.

Два заменски ХЕПА 10 филтри

ХЕПА филтрите се високоефикасни филтри и може да се најдат во многу висококвалитетни производи кои го чистат воздухот и ја контролираат контаминацијата, како на пример во болници и фабрики. Овој сет од два заменски филтри, специјално дизајнирани за Rovus Storm Vac правосмукалката, лесно се местат во секое време и спречуваат губење на моќноста на правосмукалката. За да ги намалите трошоците и да спречите непотребен отпад, филтрите може да се мијат со обична вода и да се остават да се исушат на воздух, по што може повторно да се користат

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star