Нема производи во вашата кошничка.

 • May Days со попусти до 70%
  до -70%

  May Days со попусти до 70%

  Пролет е, а со пролетта, сè се менува на подобро. 

  Не ги пропуштајте Мајските Попусти до 70% и побрзајте - количините се намалуваат секој ден.

  May Days со попусти до 70%
  до -70%

  May Days со попусти до 70%

  Не ги пропуштајте Мајските Попусти до 70% и побрзајте да нарачате.

 • Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Иновативната Rovus Nano линија е следниот чекор кон еволуцијата во чистењето.

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

  Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

 • Rovus Nano Plus Чистач на подови
  -10%

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Новиот и подобрен Nano Plus Чистач на подови ја користи моќта на пареата со нано технологија.

  Иновативна технологија која создава постојана пареа.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.390,00 ден.

  Rovus Nano Plus Чистач на подови
  -10%

  Rovus Nano Plus Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.390,00 ден.

 • Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Victoria Vac Правосмукалката претставува комбинација на 2 производи: правосмукалка и џогер. Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот.

  Вашата цена: 12.990,00 ден.

  Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Victoria Vac Безжична правосмукалка

  Овој производ ви носи револуција во чистењето во домот.

  Вашата цена: 12.990,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.