Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Rovus Апарат за затоплување
  ново

  Rovus Апарат за затоплување

  Уживајте во брза и ефикасна топлина со овој компактен и пренослив апарат за загревање со вентилатор, соодветен за користење на маса или на подот.

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.590,00 ден.

  Rovus Апарат за затоплување
  ново

  Rovus Апарат за затоплување

  Нов, компактен и пренослив апарат за загревање со вентилатор/

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.590,00 ден.

 • Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
  ново

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

  Побрзо и полесно до чист дом.

  Лесно исчистете ги тешко достапните места со оваа нова, лесна и безжична 2во1 правосмукалка.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
  ново

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

  Моќно, компактно 2-во-1 решение за чистење на домот.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

 • Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

  Rovus 360 линијата е паметно дизајнирана со производи кои ја делат истата батерија.

  Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

 • Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Иновативната Rovus Nano линија е следниот чекор кон еволуцијата во чистењето.

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

  Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.