Нема производи во вашата кошничка.

 • Летото е тука - Купете и заштедете
  до -50%

  Летото е тука - Купете и заштедете

  Времето е жешко, но попустите се уште пожешки! Нашите најпопуларни производи, сега со одлични попусти дури до 50%.

  Не пропуштајте, само до 20.06.

  Летото е тука - Купете и заштедете
  до -50%

  Летото е тука - Купете и заштедете

  Нашите најпопуларни производи, сега со одлични попусти дури до 50%.

 • Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

  Rovus 360 линијата е паметно дизајнирана со производи кои ја делат истата батерија.

  Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

 • Rovus Флексибилен спреј џогер
  -39%

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Ви го претставуваме најновиот Флексибилен спреј Џогер со уште поголема функционалност и ги комбинира ефектите на џогер и метла.

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

  Rovus Флексибилен спреј џогер
  -39%

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Флексибилен Спреј Џогер со двострана микрофибер глава.

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

 • Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Иновативната Rovus Nano линија е следниот чекор кон еволуцијата во чистењето.

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

  Rovus Nano линија

  Rovus Nano линија

  Еколошки производи кои создаваат подобар, почист и побезбеден дом.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.