Нема производи во вашата кошничка.

Со нас, летото продолжува!

Со нас, летото продолжува! Попусти до 70% на вашите омилени производи! Жешки се, нели?

Попусти до 70% на вашите омилени производи! Жешки се, нели?

 
 
[banner_timer]
 
 • Есенско чистење со Rovus
  до -67%

  Есенско чистење со Rovus

  Исчистете само со најквалитетните производи од Rovus!

  Без магични трикови, само сега со специјални попусти дури до -67%

  Есенско чистење со Rovus
  до -67%

  Есенско чистење со Rovus

  Време е за есенско чистење! А чистењето е најлесно со Rovus!

 • Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
  ново

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

  Побрзо и полесно до чист дом.

  Лесно исчистете ги тешко достапните места со оваа нова, лесна и безжична 2во1 правосмукалка.

  Вашата цена: 6.990,00 ден.

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
  ново

  Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

  Моќно, компактно 2-во-1 решение за чистење на домот.

  Вашата цена: 6.990,00 ден.

 • Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

  Rovus 360 линијата е паметно дизајнирана со производи кои ја делат истата батерија.

  Нова, Rovus 360 линија
  ново

  Нова, Rovus 360 линија

  Исчистете, надувајте, всмукајте сè што ви е потребно.

 • Rovus Флексибилен спреј џогер

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Ви го претставуваме најновиот Флексибилен спреј Џогер со уште поголема функционалност и ги комбинира ефектите на џогер и метла.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Rovus Флексибилен спреј џогер

  Флексибилен Спреј Џогер со двострана микрофибер глава.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.