Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Rovus Storm Vac Правосмукалка
  -50%

  Rovus Storm Vac Правосмукалка

  Комбинација на моќта на стандардните и рачните правосмукалки. Eдноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом.

  Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 4.980,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

  Rovus Storm Vac Правосмукалка
  -50%

  Rovus Storm Vac Правосмукалка

  Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 4.980,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

 • Rovus Nano Рачен апарат на пареа
  ново

  Rovus Nano Рачен апарат на пареа

  Ослободете се од нечистотијата, маснотијата и дури 99% од бактериите и вирусите на сите површини.

  Ефектот е зајакнат со NANO технолгијата.

  Вашата цена: 2.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 2.690,00 ден.

  Rovus Nano Рачен апарат на пареа
  ново

  Rovus Nano Рачен апарат на пареа

  Ослободете се од нечистотијата, маснотијата и дури 99% од бактериите.

  Вашата цена: 2.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 2.690,00 ден.

 • Spray Mop Eco Sanitizer Џогер
  најдобра цена

  Spray Mop Eco Sanitizer Џогер

  Максимална моќ на чистење без хемикалии.

  Револуција во чистењето со користење на електрицитет и кујнската сол, да се произведе средство за чистење.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Spray Mop Eco Sanitizer Џогер
  најдобра цена

  Spray Mop Eco Sanitizer Џогер

  Максимална моќ на чистење без хемикалии.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

 • Rovus Nano Чистач на подови

  Rovus Nano Чистач на подови

  Ефикасно отстранува 99,9% од вирусите и бактериите.

  Rovus Nano чистачот на пареа е нов концепт на ефикасна моќ на чистење досега!

  Вашата цена: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

  Rovus Nano Чистач на подови

  Rovus Nano Чистач на подови

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа.

  Вашата цена: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

Како да не најдете

Нашите продавници  

Дали сакате да ги видите нашите производи и да ги пробате? Поминете во една од нашите продавници.

Видете ги нашите продавници

За нас  

Rovus® е бренд со широка палета на производи за чистење, како и производи за нега на облека и за поправки по домот. Моќни и ефикасни производи - го прават животот полесен.

Откријте повеќе

Претплатете се  

Добивајте најнови информации за попусти, вести и совети директно на вашата е-пошта!

Пријавете се тука

Што кажуваат луѓето за Rovus

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома